background
Benefit

Böcekler her yerde !

    *Oteller *Evler *Depolar *Restoranlar *Gıda imalathane *Mutfaklar *Süpermarketler *Hastaneler *Ticarethaneler *Fabrikalar *Tekstil *Mağazalar *Barlar vs.

    Amacımız Her türlü ortamlarda Karşılaşacağınız haşere sorunlarınızda Deneyimli ve uzman servisimizle Garantimiz altında sizleri temiz bir çevreye ve sağlıklı bir yaşama kavuşturmaktır.

 

Hamam böcekleri aslında tropik orjinlidir fakat günümüze bütün bölgelere dağılmışlardır

    Hamam böcekleri her türlü binada bulunur. istila genelde eve giren kutu, alış-veriş torbalar,araç-gereç vs üzerindeki hamamböceği yumurtaları ile başlar. Bağırsak solucanı içi ara konakçıdır yumurtalarının taşıyıcısıdır. insanlara zararlı virüs,protozoa ve mantar taşıyıcısıdır. Dünya nüfüsunun %8-25'inin ve astım hastalarının %70'inin hamam böceklerine karşı alerjisi vardır. Işıktan kaçarlar gündüzleri saklandıkları için yoğun populasyon olsa bile ortalıkta görülmezler. Her türlü besinle beslenebilirler. Daha çok nişastalı ve tatlı besinleri,et-süt ürünlerini ve sebzeleri tercih eder.

 

Farelerle ilgili bildikleriniz ve bilmedikleriniz

    Fareler sadece gemileri batırmakla kalmıyor, elektrik kablolarını da kemiriyor. Çünkü, bu hayvanların genetik kökenli diş problemleri var; ön dişlerindeki büyüme durmuyor. Bu nedenle Fareler ön dişlerinin büyümesini engelleyebilmek için elektirk kablolarını kemirme ihtiyacı duyuyor. Ancak elbette ki bu hem onlar hem de çevre için büyük bir risk taşıyor. Yüksek voltajlı kabloları kemiren bir fare yangın çıkmasını neden oluyor, ancak tabii ki bu yaptığından pişman olacak kadar uzun yaşayamıyor. Farelerin dişleri hafif çelikten bile daha sert olduğundan boruları, ince metalleri ve hatta beton blokları bile kolayca tahrip edebiliyor.

İletişim

BENEFİT İLAÇLAMA VE TEMİZLİK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ